Resultatliste

Sparebankkaruselen løp 1

25.05.2021 · Øst · 31 resultater

Alle klasser Kort Damer Kort Herrer Lang Damer Lang Herrer Mellom Damer Mellom Herrer

Lang Herrer

8 resultater vist i klassen

Plass Løper Klubb Klasse Tid Status Bom Løpsprest. O-prest. Løpsranking O-ranking
1/8 Henry Mikael ødegård Ok øst Lang Herrer 26:54 OK
2/8 Erlend Råheim Ok øst Lang Herrer 30:02 OK
3/8 Lars Tallhaug OK øst Lang Herrer 32:23 OK
4/8 Rune Hellem hiul Lang Herrer 33:54 OK
5/8 Trond Syvertsen Ok Øst Lang Herrer 36:08 OK 0 0
6/8 Åge Willy Skjør Ok øst Lang Herrer 41:04 OK
7/8 Kjell Langsrud Ok øst Lang Herrer 52:46 OK
Jan Ove Bråten Ok øst Lang Herrer 41:35 DSQ

Strekktider

Akkumulert tid og strekktid per post. Tall i parentes er plassering ved post/på strekk.

1
61
2
62
3
63
4
64
5
65
6
67
7
154
8
72
9
38
10
157
11
52
12
40
13
142
14
143
15
48
16
150
17
249
1 . Henry Mikael ødegård · Ok øst 26:54 0:00
Akk 0:48 (2) 2:25 (1) 5:06 (1) 6:12 (2) 7:20 (2) 8:53 (1) 10:31 (1) 13:31 (1) 14:55 (1) 16:22 (1) 17:58 (1) 20:40 (1) 23:04 (1) 23:56 (1) 25:35 (1) 26:29 (1) 26:54 (1)
Strekk 0:48 (2) 1:37 (3) 2:41 (4) 1:06 (3) 1:08 (3) 1:33 (1) 1:38 (3) 3:00 (2) 1:24 (1) 1:27 (2) 1:36 (1) 2:42 (1) 2:24 (1) 0:52 (1) 1:39 (2) 0:54 (2) 0:25 (4)
Forv. 0:46 1:34 2:18 1:03 1:02 1:44 1:30 3:12 1:30 1:28 1:50 2:36 2:39 1:06 1:26 0:51 0:21
Tidstap 0:22 0:01 0:04
2 . Erlend Råheim · Ok øst 30:02 +3:08
Akk 1:56 (7) 3:10 (5) 5:36 (4) 6:47 (3) 7:49 (3) 9:46 (2) 11:29 (3) 15:15 (3) 16:43 (3) 18:16 (2) 20:37 (2) 23:22 (2) 26:03 (2) 27:18 (2) 28:45 (2) 29:38 (2) 30:02 (2)
Strekk 1:56 (7) 1:14 (1) 2:26 (1) 1:11 (4) 1:02 (1) 1:57 (3) 1:43 (4) 3:46 (5) 1:28 (2) 1:33 (3) 2:21 (4) 2:45 (2) 2:41 (2) 1:15 (4) 1:27 (1) 0:53 (1) 0:24 (3)
Forv. 0:50 1:41 2:28 1:08 1:07 1:51 1:37 3:25 1:36 1:34 1:57 2:48 2:50 1:10 1:33 0:55 0:22
Tidstap 1:06 0:15 0:24
3 . Lars Tallhaug · OK øst 32:23 +5:29
Akk 0:45 (1) 4:51 (7) 7:33 (6) 8:38 (6) 9:47 (5) 11:54 (6) 13:45 (6) 17:10 (4) 18:59 (5) 20:21 (3) 22:06 (3) 25:18 (3) 28:12 (3) 29:10 (3) 30:51 (3) 31:48 (3) 32:23 (3)
Strekk 0:45 (1) 4:06 (8) 2:42 (5) 1:05 (2) 1:09 (4) 2:07 (4) 1:51 (5) 3:25 (3) 1:49 (5) 1:22 (1) 1:45 (2) 3:12 (5) 2:54 (3) 0:58 (2) 1:41 (4) 0:57 (3) 0:35 (7)
Forv. 0:52 1:44 2:31 1:11 1:09 1:55 1:40 3:33 1:39 1:38 2:03 2:53 2:56 1:13 1:35 0:57 0:23
Tidstap 2:22 0:02 0:03 0:03 0:02 0:12
4 . Rune Hellem · hiul 33:54 +7:00
Akk 0:53 (3) 2:37 (3) 5:07 (3) 7:33 (5) 9:51 (6) 11:46 (5) 13:16 (4) 17:11 (5) 18:52 (4) 20:46 (4) 22:43 (4) 25:41 (4) 28:59 (4) 30:29 (4) 32:16 (4) 33:32 (4) 33:54 (4)
Strekk 0:53 (3) 1:44 (4) 2:30 (2) 2:26 (8) 2:18 (8) 1:55 (2) 1:30 (1) 3:55 (6) 1:41 (4) 1:54 (4) 1:57 (3) 2:58 (3) 3:18 (4) 1:30 (7) 1:47 (6) 1:16 (8) 0:22 (1)
Forv. 0:54 1:50 2:41 1:14 1:13 2:02 1:46 3:42 1:45 1:42 2:10 3:06 3:05 1:17 1:41 1:00 0:25
Tidstap 1:12 1:05 0:03 0:03 0:04 0:05 0:09
5 . Trond Syvertsen · Ok Øst 36:08 +9:14
Akk 0:56 (4) 2:53 (4) 6:11 (5) 7:29 (4) 9:04 (4) 11:15 (4) 13:32 (5) 17:16 (6) 19:20 (6) 21:47 (5) 24:29 (5) 28:04 (5) 31:27 (5) 32:47 (5) 34:29 (5) 35:40 (5) 36:08 (5)
Strekk 0:56 (4) 1:57 (5) 3:18 (7) 1:18 (5) 1:35 (7) 2:11 (5) 2:17 (8) 3:44 (4) 2:04 (6) 2:27 (6) 2:42 (6) 3:35 (6) 3:23 (6) 1:20 (5) 1:42 (5) 1:11 (6) 0:28 (5)
Forv. 1:01 2:04 2:58 1:24 1:22 2:17 1:59 4:11 1:57 1:56 2:24 3:26 3:29 1:27 1:54 1:07 0:27
Tidstap 0:13 0:05 0:11 0:01 0:31 0:10 0:01
6 . Åge Willy Skjør · Ok øst 41:04 +14:10
Akk 1:01 (5) 4:34 (6) 7:51 (7) 9:25 (7) 10:43 (7) 12:58 (7) 14:49 (7) 19:04 (7) 22:27 (7) 24:23 (6) 27:00 (6) 31:54 (6) 35:23 (6) 36:53 (6) 39:22 (6) 40:33 (6) 41:04 (6)
Strekk 1:01 (5) 3:33 (7) 3:17 (6) 1:34 (7) 1:18 (5) 2:15 (6) 1:51 (5) 4:15 (7) 3:23 (7) 1:56 (5) 2:37 (5) 4:54 (8) 3:29 (7) 1:30 (7) 2:29 (8) 1:11 (6) 0:31 (6)
Forv. 1:05 2:11 3:10 1:28 1:27 2:25 2:06 4:28 2:04 2:03 2:32 3:38 3:42 1:32 1:59 1:11 0:29
Tidstap 1:22 0:01 1:19 1:16 0:30
7 . Kjell Langsrud · Ok øst 52:46 +25:52
Akk 3:26 (8) 5:42 (8) 10:26 (8) 11:48 (8) 13:18 (8) 15:45 (8) 17:59 (8) 26:58 (8) 33:01 (8) 35:39 (7) 39:23 (8) 43:52 (8) 48:03 (8) 49:32 (8) 51:20 (8) 52:23 (8) 52:46 (8)
Strekk 3:26 (8) 2:16 (6) 4:44 (8) 1:22 (6) 1:30 (6) 2:27 (7) 2:14 (7) 8:59 (8) 6:03 (8) 2:38 (7) 3:44 (7) 4:29 (7) 4:11 (8) 1:29 (6) 1:48 (7) 1:03 (4) 0:23 (2)
Forv. 1:11 2:26 3:28 1:39 1:37 2:42 2:22 4:54 2:19 2:15 2:48 4:02 4:05 1:44 2:15 1:19 0:32
Tidstap 2:15 1:16 4:05 3:44 0:22 0:56 0:27
Jan Ove Bråten · Ok øst 41:35 +14:41
Akk 1:04 (6) 2:27 (2) 5:06 (1) 6:10 (1) 7:12 (1) 9:52 (3) 11:22 (2) 14:14 (2) 15:45 (2) 30:47 (7) 33:55 (7) 37:13 (7) 38:20 (7) 39:59 (7) 41:03 (7) 41:35 (7)
Strekk 1:04 (6) 1:23 (2) 2:39 (3) 1:04 (1) 1:02 (1) 2:40 (8) 1:30 (1) 2:52 (1) 1:31 (3) 3:08 (4) 3:18 (4) 1:07 (3) 1:39 (2) 1:04 (5)
Forv.
Tidstap