Resultatliste

Championnat de France de Relais

24.08.2024 · 4034 resultater

Alle klasser Dames 12 1 common controls Dames 12 2 common controls Dames 12, 1 Dames 12, 2 Dames 12, 4 Dames 12, 5 Dames 12, common controls Dames 12, whole legs Dames 14-16 1 common controls Dames 14-16 2 common controls Dames 14-16, 1 Dames 14-16, 2 Dames 14-16, 3 Dames 14-16, 4 Dames 14-16, 5 Dames 14-16, 6 Dames 14-16, 7 Dames 14-16, 8 Dames 14-16, 9 Dames 14-16, common controls Dames 14-16, whole legs Dames 18-20 1 common controls Dames 18-20 2 common controls Dames 18-20, 1 Dames 18-20, 2 Dames 18-20, 4 Dames 18-20, 5 Dames 18-20, 6 Dames 18-20, 7 Dames 18-20, 8 Dames 18-20, 9 Dames 18-20, common controls Dames 18-20, whole legs Dames 21 1 common controls Dames 21 2 common controls Dames 21 3 common controls Dames 21, 1 Dames 21, 10 Dames 21, 11 Dames 21, 12 Dames 21, 13 Dames 21, 14 Dames 21, 15 Dames 21, 16 Dames 21, 17 Dames 21, 18 Dames 21, 19 Dames 21, 2 Dames 21, 20 Dames 21, 21 Dames 21, 22 Dames 21, 23 Dames 21, 24 Dames 21, 25 Dames 21, 26 Dames 21, 27 Dames 21, 28 Dames 21, 29 Dames 21, 3 Dames 21, 30 Dames 21, 31 Dames 21, 32 Dames 21, 33 Dames 21, 34 Dames 21, 35 Dames 21, 36 Dames 21, 37 Dames 21, 38 Dames 21, 5 Dames 21, 6 Dames 21, 7 Dames 21, 8 Dames 21, 9 Dames 21, common controls Dames 21, whole legs Dames 35-40 1 common controls Dames 35-40 2 common controls Dames 35-40 3 common controls Dames 35-40, 1 Dames 35-40, 10 Dames 35-40, 11 Dames 35-40, 12 Dames 35-40, 13 Dames 35-40, 14 Dames 35-40, 15 Dames 35-40, 16 Dames 35-40, 17 Dames 35-40, 18 Dames 35-40, 2 Dames 35-40, 3 Dames 35-40, 5 Dames 35-40, 6 Dames 35-40, 7 Dames 35-40, 8 Dames 35-40, 9 Dames 35-40, common controls Dames 35-40, whole legs Dames 45-50 1 common controls Dames 45-50 2 common controls Dames 45-50 3 common controls Dames 45-50, 1 Dames 45-50, 10 Dames 45-50, 2 Dames 45-50, 3 Dames 45-50, 5 Dames 45-50, 6 Dames 45-50, 7 Dames 45-50, 8 Dames 45-50, 9 Dames 45-50, common controls Dames 45-50, whole legs Dames 55-60 1 common controls Dames 55-60 2 common controls Dames 55-60, 1 Dames 55-60, 2 Dames 55-60, 3 Dames 55-60, 4 Dames 55-60, 5 Dames 55-60, common controls Dames 55-60, whole legs Dames 65+ 1 common controls Dames 65+ 2 common controls Dames 65+, 1 Dames 65+, 2 Dames 65+, 4 Dames 65+, 5 Dames 65+, 6 Dames 65+, 7 Dames 65+, 8 Dames 65+, 9 Dames 65+, common controls Dames 65+, whole legs Hommes 12 1 common controls Hommes 12 2 common controls Hommes 12, 1 Hommes 12, 2 Hommes 12, 4 Hommes 12, 5 Hommes 12, common controls Hommes 12, whole legs Hommes 14-16 1 common controls Hommes 14-16 2 common controls Hommes 14-16 3 common controls Hommes 14-16, 1 Hommes 14-16, 10 Hommes 14-16, 11 Hommes 14-16, 12 Hommes 14-16, 13 Hommes 14-16, 14 Hommes 14-16, 15 Hommes 14-16, 16 Hommes 14-16, 17 Hommes 14-16, 18 Hommes 14-16, 19 Hommes 14-16, 2 Hommes 14-16, 3 Hommes 14-16, 5 Hommes 14-16, 6 Hommes 14-16, 7 Hommes 14-16, 8 Hommes 14-16, 9 Hommes 14-16, common controls Hommes 14-16, whole legs Hommes 18-20 1 common controls Hommes 18-20 2 common controls Hommes 18-20 3 common controls Hommes 18-20, 1 Hommes 18-20, 10 Hommes 18-20, 11 Hommes 18-20, 12 Hommes 18-20, 13 Hommes 18-20, 14 Hommes 18-20, 15 Hommes 18-20, 16 Hommes 18-20, 17 Hommes 18-20, 18 Hommes 18-20, 19 Hommes 18-20, 2 Hommes 18-20, 20 Hommes 18-20, 21 Hommes 18-20, 22 Hommes 18-20, 23 Hommes 18-20, 24 Hommes 18-20, 25 Hommes 18-20, 26 Hommes 18-20, 27 Hommes 18-20, 28 Hommes 18-20, 29 Hommes 18-20, 3 Hommes 18-20, 30 Hommes 18-20, 31 Hommes 18-20, 32 Hommes 18-20, 33 Hommes 18-20, 34 Hommes 18-20, 35 Hommes 18-20, 36 Hommes 18-20, 37 Hommes 18-20, 38 Hommes 18-20, 39 Hommes 18-20, 4 Hommes 18-20, 40 Hommes 18-20, 41 Hommes 18-20, 42 Hommes 18-20, 43 Hommes 18-20, 5 Hommes 18-20, 6 Hommes 18-20, 7 Hommes 18-20, 8 Hommes 18-20, 9 Hommes 18-20, common controls Hommes 18-20, whole legs Hommes 21 1 common controls Hommes 21 2 common controls Hommes 21 3 common controls Hommes 21, 1 Hommes 21, 10 Hommes 21, 11 Hommes 21, 12 Hommes 21, 13 Hommes 21, 14 Hommes 21, 15 Hommes 21, 16 Hommes 21, 17 Hommes 21, 18 Hommes 21, 19 Hommes 21, 2 Hommes 21, 20 Hommes 21, 21 Hommes 21, 22 Hommes 21, 23 Hommes 21, 24 Hommes 21, 25 Hommes 21, 26 Hommes 21, 27 Hommes 21, 28 Hommes 21, 29 Hommes 21, 3 Hommes 21, 30 Hommes 21, 31 Hommes 21, 32 Hommes 21, 33 Hommes 21, 34 Hommes 21, 35 Hommes 21, 36 Hommes 21, 37 Hommes 21, 38 Hommes 21, 39 Hommes 21, 40 Hommes 21, 41 Hommes 21, 42 Hommes 21, 43 Hommes 21, 44 Hommes 21, 45 Hommes 21, 46 Hommes 21, 47 Hommes 21, 48 Hommes 21, 49 Hommes 21, 5 Hommes 21, 50 Hommes 21, 51 Hommes 21, 52 Hommes 21, 53 Hommes 21, 54 Hommes 21, 55 Hommes 21, 56 Hommes 21, 57 Hommes 21, 58 Hommes 21, 59 Hommes 21, 6 Hommes 21, 60 Hommes 21, 61 Hommes 21, 62 Hommes 21, 63 Hommes 21, 64 Hommes 21, 65 Hommes 21, 66 Hommes 21, 67 Hommes 21, 68 Hommes 21, 69 Hommes 21, 7 Hommes 21, 70 Hommes 21, 71 Hommes 21, 72 Hommes 21, 73 Hommes 21, 74 Hommes 21, 75 Hommes 21, 76 Hommes 21, 77 Hommes 21, 78 Hommes 21, 79 Hommes 21, 8 Hommes 21, 9 Hommes 21, common controls Hommes 21, whole legs Hommes 35-40 1 common controls Hommes 35-40 2 common controls Hommes 35-40 3 common controls Hommes 35-40, 1 Hommes 35-40, 10 Hommes 35-40, 11 Hommes 35-40, 12 Hommes 35-40, 13 Hommes 35-40, 14 Hommes 35-40, 15 Hommes 35-40, 16 Hommes 35-40, 17 Hommes 35-40, 18 Hommes 35-40, 19 Hommes 35-40, 2 Hommes 35-40, 20 Hommes 35-40, 21 Hommes 35-40, 22 Hommes 35-40, 23 Hommes 35-40, 24 Hommes 35-40, 25 Hommes 35-40, 26 Hommes 35-40, 27 Hommes 35-40, 28 Hommes 35-40, 29 Hommes 35-40, 3 Hommes 35-40, 30 Hommes 35-40, 31 Hommes 35-40, 32 Hommes 35-40, 33 Hommes 35-40, 34 Hommes 35-40, 35 Hommes 35-40, 36 Hommes 35-40, 37 Hommes 35-40, 38 Hommes 35-40, 5 Hommes 35-40, 6 Hommes 35-40, 7 Hommes 35-40, 8 Hommes 35-40, 9 Hommes 35-40, common controls Hommes 35-40, whole legs Hommes 45-50 1 common controls Hommes 45-50 2 common controls Hommes 45-50 3 common controls Hommes 45-50, 1 Hommes 45-50, 10 Hommes 45-50, 11 Hommes 45-50, 12 Hommes 45-50, 13 Hommes 45-50, 14 Hommes 45-50, 15 Hommes 45-50, 16 Hommes 45-50, 17 Hommes 45-50, 18 Hommes 45-50, 19 Hommes 45-50, 2 Hommes 45-50, 20 Hommes 45-50, 21 Hommes 45-50, 22 Hommes 45-50, 23 Hommes 45-50, 24 Hommes 45-50, 25 Hommes 45-50, 26 Hommes 45-50, 27 Hommes 45-50, 28 Hommes 45-50, 3 Hommes 45-50, 5 Hommes 45-50, 6 Hommes 45-50, 7 Hommes 45-50, 8 Hommes 45-50, 9 Hommes 45-50, common controls Hommes 45-50, whole legs Hommes 55-60 1 common controls Hommes 55-60 2 common controls Hommes 55-60, 1 Hommes 55-60, 2 Hommes 55-60, 3 Hommes 55-60, 4 Hommes 55-60, 5 Hommes 55-60, 6 Hommes 55-60, 7 Hommes 55-60, 8 Hommes 55-60, 9 Hommes 55-60, common controls Hommes 55-60, whole legs Hommes 65+ 1 common controls Hommes 65+ 2 common controls Hommes 65+, 1 Hommes 65+, 2 Hommes 65+, 4 Hommes 65+, 5 Hommes 65+, 6 Hommes 65+, 7 Hommes 65+, 8 Hommes 65+, 9 Hommes 65+, common controls Hommes 65+, whole legs Open Jaune_2 1 common controls Open Jaune_2 2 common controls Open Jaune_2, 1 Open Jaune_2, 2 Open Jaune_2, 3 Open Jaune_2, 4 Open Jaune_2, 5 Open Jaune_2, 6 Open Jaune_2, 7 Open Jaune_2, 8 Open Jaune_2, 9 Open Jaune_2, common controls Open Jaune_2, whole legs Open Jaune_3 1 common controls Open Jaune_3 2 common controls Open Jaune_3 3 common controls Open Jaune_3, 1 Open Jaune_3, 10 Open Jaune_3, 11 Open Jaune_3, 12 Open Jaune_3, 13 Open Jaune_3, 14 Open Jaune_3, 15 Open Jaune_3, 16 Open Jaune_3, 17 Open Jaune_3, 18 Open Jaune_3, 19 Open Jaune_3, 2 Open Jaune_3, 20 Open Jaune_3, 21 Open Jaune_3, 22 Open Jaune_3, 23 Open Jaune_3, 24 Open Jaune_3, 25 Open Jaune_3, 26 Open Jaune_3, 27 Open Jaune_3, 3 Open Jaune_3, 4 Open Jaune_3, 5 Open Jaune_3, 6 Open Jaune_3, 7 Open Jaune_3, 8 Open Jaune_3, 9 Open Jaune_3, common controls Open Jaune_3, whole legs Open Orange 1 common controls Open Orange 2 common controls Open Orange 3 common controls Open Orange, 1 Open Orange, 10 Open Orange, 11 Open Orange, 12 Open Orange, 13 Open Orange, 14 Open Orange, 15 Open Orange, 16 Open Orange, 17 Open Orange, 18 Open Orange, 19 Open Orange, 2 Open Orange, 20 Open Orange, 21 Open Orange, 22 Open Orange, 23 Open Orange, 24 Open Orange, 25 Open Orange, 26 Open Orange, 27 Open Orange, 28 Open Orange, 3 Open Orange, 5 Open Orange, 6 Open Orange, 7 Open Orange, 8 Open Orange, 9 Open Orange, common controls Open Orange, whole legs Open Vert 1 common controls Open Vert 2 common controls Open Vert, 1 Open Vert, 2 Open Vert, 4 Open Vert, 5 Open Vert, common controls Open Vert, whole legs

Open Vert, 1

14 resultater vist i klassen

Plass Løper Klubb Klasse Tid Status Bom Løpsprest. O-prest. Løpsranking O-ranking
1/14 Leon BERINGER COM Vert L-L Open Vert, 1 22:17 OK
2/14 Jonas KOTECKY VALMO Open vert Open Vert, 1 24:30 OK
3/14 Anselme FAURE VivAzimut 1 Open Vert, 1 30:19 OK
4/14 Tyfenn GOUVERNAYRE VIK´AZIM-Orient´Alp Vert Open Vert, 1 31:11 OK
5/14 Marceau MEYNIER Vik´Azim - ASO Open Vert, 1 38:05 OK
6/14 Gabriel BRAULT COLÉ - PSNO Vert Open Vert, 1 38:38 OK
7/14 Ivan COP AC Beauchamp 9502 open vert Open Vert, 1 40:39 OK
8/14 Amelie GOBILLOT Raidlink´s D10/12 Open Vert, 1 52:11 OK
9/14 Gabin RIEZ TAD Open vert 2 Open Vert, 1 57:16 OK
10/14 Elodie TESSE ASQ OPEN 4 Open Vert, 1 1:06:17 OK
11/14 Emile LEPOUTRE TAD Open vert 1 Open Vert, 1 1:13:58 OK
12/14 Ava DUCOULOUX balise 25-16 Open Vert, 1 1:17:20 OK
13/14 Arthur BEYSSEN Caponord 2 Open Vert, 1 1:28:56 OK
14/14 Bérénice BLANCHARD VALCOCS Open Vert, 1 1:46:34 OK

Strekktider

Akkumulert tid og strekktid per post. Tall i parentes er plassering ved post/på strekk.

1
96
2
91
3
92
4
51
5
93
6
109
7
111
8
250
1 . Leon BERINGER · COM Vert L-L 22:17 0:00
Akk 6:20 (1) 8:33 (1) 10:33 (1) 13:34 (1) 15:17 (1) 17:15 (1) 19:43 (1) 21:58 (1)
Strekk 6:20 (1) 2:13 (1) 2:00 (2) 3:01 (2) 1:43 (1) 1:58 (2) 2:28 (1) 2:15 (5)
Forv. 5:55 3:39 1:53 3:56 1:36 1:32 2:41 1:24
Tidstap 0:19 0:01 0:01 0:26 0:51
2 . Jonas KOTECKY · VALMO Open vert 24:30 +2:13
Akk 7:18 (3) 11:00 (2) 12:53 (2) 15:31 (2) 17:24 (2) 19:12 (2) 22:44 (2) 24:15 (2)
Strekk 7:18 (3) 3:42 (3) 1:53 (1) 2:38 (1) 1:53 (2) 1:48 (1) 3:32 (2) 1:31 (2)
Forv. 6:28 4:01 2:07 4:10 1:45 1:41 2:53 1:32
Tidstap 0:50 0:01 0:01 0:39
3 . Anselme FAURE · VivAzimut 1 30:19 +8:02
Akk 7:11 (2) 11:46 (5) 14:11 (3) 18:51 (4) 21:27 (4) 23:51 (4) 27:34 (3) 30:01 (3)
Strekk 7:11 (2) 4:35 (5) 2:25 (4) 4:40 (4) 2:36 (5) 2:24 (5) 3:43 (4) 2:27 (7)
Forv. 8:00 4:58 2:37 5:12 2:12 2:03 3:32 1:54
Tidstap 0:24 0:17 0:02 0:33
4 . Tyfenn GOUVERNAYRE · VIK´AZIM-Orient´Alp Vert 31:11 +8:54
Akk 7:47 (5) 11:44 (4) 14:44 (5) 17:52 (3) 21:11 (3) 23:32 (3) 28:54 (4) 30:49 (4)
Strekk 7:47 (5) 3:57 (4) 3:00 (6) 3:08 (3) 3:19 (10) 2:21 (3) 5:22 (8) 1:55 (4)
Forv. 8:33 5:17 2:38 5:24 2:16 2:09 3:44 2:00
Tidstap 0:19 1:03 0:03 1:38
5 . Marceau MEYNIER · Vik´Azim - ASO 38:05 +15:48
Akk 7:30 (4) 17:50 (7) 20:08 (6) 27:53 (6) 30:08 (6) 32:31 (6) 36:17 (6) 37:44 (5)
Strekk 7:30 (4) 10:20 (11) 2:18 (3) 7:45 (8) 2:15 (3) 2:23 (4) 3:46 (5) 1:27 (1)
Forv. 8:31 5:01 2:43 5:12 2:17 2:07 3:39 1:57
Tidstap 5:19 2:33 0:08 0:01
6 . Gabriel BRAULT · COLÉ - PSNO Vert 38:38 +16:21
Akk 8:33 (6) 11:39 (3) 14:12 (4) 22:46 (5) 25:23 (5) 27:59 (5) 31:31 (5) 38:20 (6)
Strekk 8:33 (6) 3:06 (2) 2:33 (5) 8:34 (9) 2:37 (6) 2:36 (6) 3:32 (2) 6:49 (13)
Forv. 9:10 5:28 2:57 5:39 2:26 2:17 4:07 2:06
Tidstap 2:55 0:02 0:12 4:43
7 . Ivan COP · AC Beauchamp 9502 open vert 40:39 +18:22
Akk 11:31 (8) 17:46 (6) 22:13 (7) 28:07 (7) 30:56 (7) 33:37 (7) 37:50 (7) 40:16 (7)
Strekk 11:31 (8) 6:15 (7) 4:27 (12) 5:54 (6) 2:49 (7) 2:41 (7) 4:13 (6) 2:26 (6)
Forv. 10:14 6:15 3:18 6:34 2:49 2:40 4:34 2:24
Tidstap 1:17 1:09
8 . Amelie GOBILLOT · Raidlink´s D10/12 52:11 +29:54
Akk 11:30 (7) 19:26 (8) 24:12 (8) 34:27 (8) 36:52 (8) 43:35 (9) 47:55 (8) 51:46 (8)
Strekk 11:30 (7) 7:56 (8) 4:46 (13) 10:15 (13) 2:25 (4) 6:43 (14) 4:20 (7) 3:51 (10)
Forv. 13:54 8:10 4:09 8:14 3:40 3:28 6:09 3:05
Tidstap 0:37 2:01 3:15 0:46
9 . Gabin RIEZ · TAD Open vert 2 57:16 +34:59
Akk 16:59 (10) 29:51 (10) 35:17 (12) 39:58 (10) 44:59 (11) 47:54 (10) 54:25 (9) 56:55 (9)
Strekk 16:59 (10) 12:52 (13) 5:26 (14) 4:41 (5) 5:01 (13) 2:55 (8) 6:31 (10) 2:30 (8)
Forv. 14:09 8:54 4:26 9:18 3:53 3:59 6:13 3:29
Tidstap 2:50 3:58 1:00 1:08 0:07
10 . Elodie TESSE · ASQ OPEN 4 1:06:17 +44:00
Akk 13:14 (9) 21:15 (9) 24:37 (9) 34:49 (9) 38:29 (9) 41:47 (8) 1:03:08 (10) 1:05:49 (10)
Strekk 13:14 (9) 8:01 (9) 3:22 (7) 10:12 (12) 3:40 (12) 3:18 (9) 21:21 (14) 2:41 (9)
Forv. 13:01 7:54 4:12 8:15 3:33 3:24 5:43 3:06
Tidstap 0:01 1:57 0:01 15:38
11 . Emile LEPOUTRE · TAD Open vert 1 1:13:58 +51:41
Akk 26:26 (12) 31:25 (12) 35:11 (11) 41:42 (11) 44:54 (10) 50:36 (11) 1:08:01 (11) 1:13:33 (11)
Strekk 26:26 (12) 4:59 (6) 3:46 (8) 6:31 (7) 3:12 (8) 5:42 (13) 17:25 (13) 5:32 (12)
Forv. 15:32 9:45 5:34 10:44 4:50 3:45 7:19 3:30
Tidstap 10:54 1:57 10:06 2:02
12 . Ava DUCOULOUX · balise 25-16 1:17:20 +55:03
Akk 17:47 (11) 30:57 (11) 35:09 (10) 55:10 (12) 1:01:36 (12) 1:06:03 (12) 1:11:44 (12) 1:16:54 (12)
Strekk 17:47 (11) 13:10 (14) 4:12 (9) 20:01 (14) 6:26 (14) 4:27 (11) 5:41 (9) 5:10 (11)
Forv. 19:17 10:48 6:19 12:00 5:06 5:03 8:18 4:16
Tidstap 2:22 8:01 1:20 0:54
13 . Arthur BEYSSEN · Caponord 2 1:28:56 +1:06:39
Akk 42:33 (13) 53:04 (14) 57:19 (14) 1:06:07 (14) 1:09:22 (13) 1:12:40 (13) 1:26:52 (13) 1:28:34 (13)
Strekk 42:33 (13) 10:31 (12) 4:15 (10) 8:48 (11) 3:15 (9) 3:18 (9) 14:12 (11) 1:42 (3)
Forv. 14:27 8:21 4:45 9:16 4:01 3:53 6:01 3:23
Tidstap 28:06 2:10 8:11
14 . Bérénice BLANCHARD · VALCOCS 1:46:34 +1:24:17
Akk 43:22 (14) 52:58 (13) 57:15 (13) 1:06:01 (13) 1:09:37 (14) 1:15:08 (14) 1:32:24 (14) 1:46:14 (14)
Strekk 43:22 (14) 9:36 (10) 4:17 (11) 8:46 (10) 3:36 (11) 5:31 (12) 17:16 (12) 13:50 (14)
Forv. 19:32 13:23 6:56 14:38 5:42 5:33 7:47 5:04
Tidstap 23:50 9:29 8:46